Starší dotaz #144

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, dostala jsem se do velice nepříjemné situace. Mám 18ti měsíčního syna, s jeho otcem jsem se před pár dny rozešla. Včera se předávkoval práškama, naštěstí se z toho dostane a bude v pořádku. Já ale nevím, co mám dělat, jak se mám chovat, jestli se k němu mám vrátit..

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý Jaroslave, smutný to příběh. Chápu vaši bolest a přeji vám, abyste udržel bezpečný domov pro sebe a syna (mmj. zajistil peníze na účtu – např. tím, že si založíte nový a peníze tam převedete). Změna chování vaší ženy je na hranici duševní poruchy, ale to vám vaši situaci nevyřeší. Ona je svéprávná a ponese následky svého jednání. Snad by bylo dobré, ještě si popovídat s její kamarádkou…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.