Starší dotaz #145

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobry den je mi 16 a prihodila se mi necekana vec.Nevím proc ale ublizuju si a nevim,jak prestat.Staci me mala vec vynervovat a vezmu si nuz a zacnu se rezat ne spolikam nejake prasky a to jen proto abych se uklidnila.Rozhodne to neni kvuli tomu,abych se zviditelnila,jak si vsichni o nas divek myslite ba naopak nechapu svou situaci a nechci zpusobovat dalsi bolest mym rodicum.Me pocity jsou strasne zacnu byt litostiva,ze jsem stale sama,ale kdyz prijde nekdo tak si preji,aby ten dotycny hned odesel.Mam tu nutnost si pokazde ublizit a citit tu bolest,ktera neboli,nebot bolest kterou nosim uvnitr je 1000xbolestivejsi nez tu co si delam na svem predlokti.Nejhorsi je,ze se chcete vylecit a uvedomujete si,co delate ale na nic jineho nemyslim jen na to abych se uklidnila.potrebuji se vyzpovidat mym blizkym pratelum to nejde rict a moji rodice uz na to bohuzel prisly a ja se stydim za to co delam za svoje jizvy kter mam na ruce.Potrebuji si ublizovat a nechapu to!!!pomozte mi prosim ja nejem blazen!!!

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Kontaktuj nejbližšší pedagogicko psychologickou poradnu… bude dobré, věnovat tvé situaci komplexní pozornost (jsi-li z okolí, můžeš kontaktovat i mne).Ve spolupráci s druhým člověkem se ti podaří z celé situace lépe udělat krok.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.