Starší dotaz #147

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Vážená ,můj problém spočívá v tom,že takřka po 20 letech soužití došlo k něčemu co nedokážu pochopit.Mně je 48 let a mé ženě 45 let.Asi před měsícem mi oznámila ,že náš vztah již nefunguje. Co však tomu předcházelo je chat na internetu,kde si chatovala s muži a pro mne bylo překvapení v tom jak s nimi komunikovala.Ty výrazy jak v pornografickém filmu ,já o tom ani nemohu psát ,neboť jsem od ní nikdy nic takového neslyšel. Až do toho uvedeného času byla má žena naprosto slušná ,hodná ,veselá prostě nebylo jí co vytknout.Nikdy jsme neholdovali alkoholu,peníze nám nescházeli,měla vše co chtěla.Nyní je vše jinak.Našla si známost na chatu a je jak zbavená smyslu.Ten co jí zaujal je cizinec z Makedonie.Píše ji krásné sms ale co je zarážející je ten fakt,že po ní požaduje peníze. A nyní je to o čem chci psát.Posílá mu peníze /EURA/ A ty peníze získává tak že vybrala naše společné účty ,bere si úvěry,které nemůže bez mé pomoci splatit.Toto mi však neříká a já se to dovídám z příchozí pošty.Nevím kolik už mu poslala ale v tomto je jak smyslu zbavená.Ani nereaguje na syna o mne píše že jí biju a terorizuji.Celá naše domácnost se rozpadla.Pod záminkou že jede s kolegy do Bulharska se chystá odcestovat za tím dotyčným. Nejsmutnější na tom je že přes SKYPE A zapnutou kamerou se svléká a masturbuje a on tak činí taktéž. Jsme se synem z toho zdrceni a nevíme co s tím udělat.Pro nás nemá vlídného slova. Jak z toho ? Mohla byste poradit ? Můžete tento obsah i zveřejnit ,třeba někdo něco takového taky prožil .

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Kontakt na psychologa z jiného regionu se vám jistě na internetu podaří nalézt…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.