15.ti letý syn

Iva zeptal se před 3 roky

Dobrý den potřebovala bych radu .Synovi je 15 let už před víc jak před rokem začal randit s holkama s tou první když se rozešel jejich soukromé věci slečna začala vytahovat na povrch takovým stylem že syn přestal chodit do kroužku protože se s ním všichni přestali bavit protože z něj slečna udělala pěkný čuně. S druhou se rozešel nedávno během jejich vztahu dělal hrozné hlouposti doma se sem tam ztratili peníze byl s ní každý den nedávno slečna nemohla chodit ven a on k ní protože měla chřipku a on se začal bavit víc s lidma ze školy a začal strašně lhát párkrát se stalo že nepřišel ze školy domů nezvedal telefon přijel až večer s omluvou ale tak plno lží s kým byl apod.začal strašně lhát a se slečnou se rozešel s tím že ho vztah už nudil začal se stýkat s 13letou kamarádkou včera na mě vyjel když jsem se ho zeptala zda s ní chodí že jo a co je mi potom….dá se nějak něco udělat s člověkem který v tak ranném věku lže?mám strach že se dostane do nějakého průseru ale on neposlechne v ničem manžela ignoruje jediné co doma udělá je že se nají a jde k pc nebo telefonu.Nebýval takový doma pomáhal poslouchal.Já už si nevím rady.Děkuji za jakoukoli radu
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.