Starší dotaz #1565

anonym Personál zeptal se před 13 roky

Dobrý den, prosím o radu. Sama už nevím co mám dělat. mám problémy v manželství a určitě za vše může má velká žárlivost. Ale na druhou stranu si myslím, že mě manžel k té žarlivost hodne vede. máme rok a půl staré dítě. Nový dům, vše super. ale jednou jsem slyšela jak manžel telefonuje a říká tak broučku papa. když jsem se ho ptala co to mělo být, prý bývalá kamáradka, která má problémy. těžko jsem se tím prokousávala. když se zdálo, že je vše u nás v pořádku, tak jsem prozmenu zjistila, že si tajně píše se skoro budou švagrovou. také jsem je našla jak se objali a dali si pusu. opět jsem udělala scénu, že ojedju z domu, ale manžel mě nepustí, protože nechce přijít o syna. a mě moc mrzí, že si s tou budou švagrovou píšou furt stále. vadí to mě, vadí to i mému bratrovi. ale oba tvrdí, že na tom není nic špatného, že si píšou. ale já mám pocit, že mezi nima je víc než jen přátelské psaní. je chyba v mé žárlivosti nebo v manželovi? mám pořád chut odejít,protože náš vztah už nebude takový hezký,jako býval. už asi nedokážu manželovi věřit. chci odejít, ale zas nechci aby syn přišel o otce, a taky se mi nechce odejít z domu, na kterém jsme se nadřeli. máme dítě a kupa závazků. vážně nevím co mám dělat. moc se tím vším trápím. poradíte mi. je to moje chyba??protože jsem žárlivá nebo je chyba na jiné straně. ?? předem moc děkuji za radu. šárka

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 13 roky

Milá Šárko, na problému se podílíte oba – bylo by dobré, abyste k tomu tak oba přistupovali a společně zašli do manželské poradny.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.