Starší dotaz #158

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den,potřebuji pomoc.Vždy jsem měla se svým otcem špatný vztah,ale v poslední době je to horší.Vždy mi všechno co si o mě myslel řekl do očí.Nebylo to milé ale vždy jsem to nějak snášela.Ale ted mě začal pomlouvat i před ostatními lidmi.Jsem z toho opravdu špatná…Nevím co mám dělat.Naposledy jsem se dozvěděla,že už se těší až vypadnu z domu prý ho jen otravuju…Hrozně to bolí se tohle dozvídat.Vždyt jsem jeho dcera.Já o něm špatně nikdy nemluvila proč to dělá???

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý Petře, co si o své starosti popovídat s tátou nebo dědou nebo aspoň s mámou. Chápu, že hledáš a potřebuješ někoho, kdo tě bude mít rád a koho budeš mít rád ty, ale trochu mne zneklidnuje tvoje věta o tom, že je ti jedno jakou a že to, co své dívce chceš nabídnout je tvé značkové oblečení. Nevím, co znamená věta, nejsme slušnáci ani zda to považuješ za výhodu či nevýhodu. Taky vím, že holky nehledají jenom hopery. Mám pocit, že ohledně vztahu by bylo fajn, kdybys pár věcí si ujasnil…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.