Starší dotaz #159

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobry den, nevim kde zacit.Snad tim ze vam se mozna tahle vec muzes zdat banalni jenze me to strasne vadi a nikdo z mych kamaradu mi s tim nedokaze pomoct.Je mi uz 15 let a chtel bych si najit pritelkyni.Je celkem jednou jakou hlavne aby to klapalo a i chvili vydrzelo,jenze i kdyz hledam sebevic tak ,arne.Ted rci hi hop ktery ja soobne nemam rad a v tom je ten problem.Vsechny holky jen hledaji starsi “hopery“ a ne takove jak jsem ja nebo kamaradi.Nejsme teda zadni slusnacci.Taky se oblikame znackove a stylove jenze ne tak jako to delaji prave hoperi.Nevim co mam delat…jelikoz holky poslouchaji HH a hlkedaji jen kluky kteri jsou to samy tak se zacinam bat ze snad nikdy zadnou nenajdu.Ze u nich nemam sanci prave protoze ze nejsem jako oni.Ja nevim co s tim mam delat a proste se toho bojim a bojim se taky ze se to nikdy nevyresi.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Ajo, chápu, že je pro vás náročné takové situaci přihlížet. V této situaci je vaším úkolem nechat tento problém těm, kterým náleží. Můžete rodičům max. předat některé informace – např. že můžou zrušit trvalé bydliště syna na jejich adrese (bude hlášen na MÚ) a tím se nebudou muset bát exekuce. Také můžete rodičům doporučit k přečtení knihu Matka Davida S.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.