Starší dotaz #160

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den! Nevím zda můj problém zapadá do psychologie, ale myslím, že z části určitě. Mám bratra, který žije se mnou a s mými rodiči v jednom domě. Nepracuje a taky nepřispívá na živobytí. Rodičům dluží větší množství peněz, ale nevrací je a dluhy si dělá i jinde. Nic na něj neplatí. Stalo se i že otec platil dluhy za něj (aby neměl problémy např. s exekucí).. Rodičům stále říkám, že by měli situaci řešit. Vždy jsou na něj tvrdí jen jeden den a pak opět poleví a můj bratr pak ví, že si s nima může dělat co chce. Sama už nevím jak mým rodičům poradit, ale snad existuje něco co by jim otevřelo oči a uvědomili si jak daleko to už došlo. Nevím co jim říct, jakým způsobem to řešit atd… snad existuje něco co tento problém může vyřešit.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý L., za povšimnutí stojí to, co v tomto vašem psaní vůbec není a tím je vývoj vašeho sedmiletého vztahu. Proč byl ukončen? Proč jste neudělali svatbu? Každý vztah má dynamiku… Takže spíše se ptám, nemůže se podobná situace opakovat…? Konzultace by jistě nebyla od věci. Bylo by dobré urovnat nejen některé myšlenky, ale i city. Co vaše srdce? Má dostatek vaší lásky a péče…? Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.