Starší dotaz #164

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, ptořebovala bych od Vás malou radu. Nevím jestli je to problém, ale mě a mému příteli to začíná dosti vadit a začínám se nám tento problém vážně navážet do vztahu. Pokaždé když sme na nějaké párty nebo akci, tak se napiji trošku alkoholu a mám strašný pocit, že mému partnerovi musím říct jaký problémy máme v našem vztahu atd. Většinou to skončí pořádnou hádkou. Náš vztah je jinak nadmíru spokojený, a k hádkám nedochází. Ale asi největší problém je že většinou vynadám i lidem, kteří za to nemohou. Poznamnávám, že nejsem žádná alkoholička, piji jen příležitostně. Dříve jsem s tím neměla vůbec žádný problém a vše bylo v pořádku. Ale potřebovala bych poradit, jak se mám s tímto problémem vypořádat. Nejraději bych zůstávala doma, aby k těmto komlikacím nedocházelo. Prosím poraďte mi!!!! Předem Vám děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Petro, doporučuji vám vyhledat informace o alkoholismu, jeho vývoji a doporučení pro členy rodiny. Podle všeho se vás to týká a je třeba, abyste přitom řešila sebe. Držím palce a přeji dost síly a sebelásky.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.