Starší dotaz #167

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, chtěla bych se na vás obrátit s prosbou. Chodila jsem 6 měsíců s mužem, který byl na mě na jednu stranu hodný, ale na druhou stranu byl na mě sprostý, používal vulgární výrazy a křičel na mě. Vyhrožoval mi, že se zabije, vyčítal mi všechno co mi kdy koupil. Od jeho bývalé manželky jsem se dozvěděla, že ji i bil a to se údajně opakovalo i u jeho další přítelky, kterou měl přede mnou. Rozhodla jsem pro rozchod, pořád mě přemlouvá k návratu, ale nevěřím, že by se něco změnilo. Už jsem se s ním chtěla rozejít jednou, ale sliboval, že se to už nebude opakovat, což se samozřejmě nestalo a nadávky a křičení přilo znova. Jsem přesvědčená, že mé rozhodnutí je správné, jen to špatně citově snáším a nevím co dál. Za vaši radu bych bych byla vděčná.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

třeba si to zde přečte – mejl tazatelů, pokud jej neuvedou v dotazu, nemám.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.