Starší dotaz #174

anonym Personál zeptal se před 16 roky

dobrý den,mam problém s 15-letou dcerou.krade nám peníze.Začalo to malými částkami vloni to již bylo 2tisíce kč.Dostala výprask a trest že nebude dostávat kapesné.Musela si o peníze požádat když potřebovala.Vše jsme jí vysvětlovali jak špatná je to záležitost slíbila že se to již nebude opakovat.Uplynul ani ne rok a ta situace je zde opět.Nejsou to koruny ale eura.Sebrala je po dovolené.Byli jsme na lyžích v Rakousku samozřejmě sní jelikož jsme jí začali věřit že se nad tím zamyslela.Když jsem to zjistila oznámila jsem jí že dál nebude dostávat kapesné ruším jí její prázdniny a musela to sama oznámit svému chlapci.Sdělila jsem jí že jí předám policii a budu souhlasit s odebráním do výchovného ústavu.Jsem z toho moc neštastná a nevím co dál.Nechci jí ublížit ale ani v této činnosti podporovat.Proto Vás žádám o radu co bych měla udělat.Předem děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

s čím?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.