Starší dotaz #176

anonym Personál zeptal se před 16 roky

potřebuju pomoct

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Danielo, analýzu provádíte dobře, souvislost tam určitě je, proto by třeba mohlo být cestou k řešení to, že v té situaci si vzpomenete na to, co je příčinou, že v současné době je situace již jiná a vaše reakce je tedy neadekvátní a můžete zkusit své jednání změnit, zapamatovat si, že i reakce okolí je jiná, že mluvit je tedy samozřejmostí a příště to půjde snadněji. Nebo ještě pro kvalitnější práci na vlastním duševním rozvoji doporučuji emočně-kognitivní terapii s profesionálem. Takže myslíte-li vážně, že chcete své duši věnovat pozornost, že ji chcete zušlechťovat a udržovat ve zdraví, ráda vás na této cestě budu osobně provázet.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.