Starší dotaz #1765

anonym Personál zeptal se před 15 roky

ahoj.mám kamárádku je to asi jediná moje kámoška ve škole.ale je hrozná přestane se se mnou bavit kvůli jiný holce a obvinuje mě že jsem si jí přestala bavit já.asi jediná moje kámoška která o mě ví všechno je moje o 3roky mladší sestřenice.chtěla bych si najít i jiné kamarády mimo školu ale jsem stydlivá.poradtě jak se mám odvážit najít si i jinou kámošku než mou sestřenici a už se dál nebavit s tou falešnou kámoškou před kterou si hraju na něco co nejsem…

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 15 roky

Milá Domčo, dobré kamarády si člověk často najde na zájmovém kroužku, na sportu. Ohledně odvahy? Mrkni na tu holku v zrcadle a zeptej se, jestli má právo mít kamarádku podle toho, jak to cítí…(vím, že ano…) a pak to prostě udělej… :) Držím palce

Potřebujete více pomoci?

Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.