Starší dotaz #179

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobry vecer,nevim zda se sem ta otazka hodi,ale za zeptani nic nedam.prave se semnou rozesel kluk a to kvuli tomu,ze si mysli,ze se do me nezamiluje.a nechce me trapit byli jsme spolu 6 mesicu..nevim jak mu mam vysvetlit,ze chapu to ze se boji zamilovat..predtim mu totiz ublizila holka se kterou byl 5 let..co mam delat?jak se mam chovat?dekuji za obpověd..

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá E., doporučuji přečíst si knihu malý tyran. Závěr vašeho psaní je opravdu znepokojivý, doporučuji, abyste nalezli profesionále, se kterým nějký čas budete spolupracovat. Nedoporučuji v této věci ped.psych. poradny, nebot tam pro tento typ práce není příliš prostoru. Můžete mi zavolat pro bližší info.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.