Starší dotaz #183

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý večer, chtěla bych se Vás zeptat na radu, delší dobu pracuji a žiji v Evropě, poslední dobou jsem hodně přemýšlela o návratu do Čech, ale myšlenka mě děsí, protože si připadám na jednu stranu, že tam nepatřím, že mé zázemí je nikde jinde, v Čr mám své rodiče, kteří bohužel nemají nejlepší vztah a dva bratry, mám je všechny ráda, ale doopravdy nevím co dělat. Je normální mít takový vztah? Nevím vlastně kam patřím a kde bych měla zakotvit,mám z toho divný pocit a všechno mě to moc trápí. Nevím, jestli je to normální, co si o tom myslíte vy? Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Tím, že mu dáte najevo, že věříte, že to zvládne, že víte, že v něm je zdravý silný kořen – budete-li nad ním plakat, sílu mu vezmete. Chce-li se naučit on zvládat svou bolest, může vyhledat profesionála (kterého nemůžete nahradit)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.