Starší dotaz #188

anonym Personál zeptal se před 16 roky

DOBRÝ DEN,JE MI 30LET A POŘÁD NĚJAK HLEDÁM SAMA SEBE V OBLASTI PRACOVNÍ,POHYBUJI SE NĚKOLIK LET V OBCHODĚ ALE MOC MĚ TA PRÁCE NEBAVÍ ALE CO JE NEJHORŠÍ POŘÁD NENACHÁZÍM SAMA V SOBĚ NĚJAKEJ NÁZNAK TOHO CO BY MĚ VLASTNĚ BAVILO NA CO MÁM SCHOPNOSTI ZDA NENÍ VE MĚ UKRYT NĚJAKÝ TALENT KTERÉHO NEDOKÁŽU VYUŽÍT.BAVILA BY MĚ PRÁCE ZDRAVOTNÍ SESTRY ALE NESNESU POHLED NA KREV.NEVÍM CO MÁM VLASTNĚ DĚLAT POŘÁD V SOBĚ HLEDÁM SVÉ ŽIVOTNÍ POZNÁNÍ PRACUJI RÁDA S LIDMI JSEM KOLEKTIVNÍ ČLOVĚK.ALE NEDOKÁŽU VYSTOUPIT SAMA ZE SEBE.PŘEČETLA JSEM SPOUSTU ZAJÍMAVÉ LITERATURY O POZNÁVÁNÍ SÁM SEBE ATD..ALE NIC MOC MI TO NEPŘINESLO UŽ NEVÍM KAM SE OBRÁTIT TAK TO ZKOUŠÍM PŘES VÁS JAKO ON-LINE ODBORNÍKA. PŘEDEM DĚKUJI ZA RADU.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Kateřino, nebylo by dobré, abyste se identifikovala s bolestí maminky. Smrt patří k životu. Doporučuji literaturu na toto téma. Mmj. tam naleznete i praktická doporučení pro vás.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.