Starší dotaz #189

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na radu. Maminka se podruhé vdala, po deseti letech šťastného manželství její manžel onemocněl rakovinou (na podzim 2006- podstoupil operaci, chemoterapii).Loni v létě vypadalo vše nadějně- dařilo se mu lépe, přibral- zase u nás bylo alespoň trošku veselo. Bohužel letos se nemoc opět vrátila- nyní má metastázy na játrech.., náplasti proti bolestem. Od samého začátku navštěvují psychologa, což mě nepřekvapuje, tato těžká nemoc a trápení, které s ní souvisí je velmi stresující i pro mě ( oba je mám velmi ráda a to co prožívají je hrozné). Nevím jak se mám při kontaktu s nimi chovat, co říct. Snažím se být silná a nebrečet před nimi (nebydlíme ve spol. domácnosti)- zkrátka jak jim být oporou ?? Do poslední chvíle se snažím doufat, že to bude lepší, ale nevím. Mamince je 51 let, to co teď prožívá je strašné a moc se bojím, že se utrápí. Děkuji moc za Vaši odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý Romane, tak to já taky nevím, zda s přítelkyní máte zůstat. Ale doporučuji vám, abyste vyhledal specialistu, se kterým zapracujete na hlubším emocionálním prožívání ohledně vnímání řítelkyně. Můžete kontaktovat mne, ale třeba i Studio H.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.