Starší dotaz #196

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den,prosím o radu.Jsem v daná 19let.Manželství bylo celkem spokojené(občas ten mráček samozřejmě byl)Máme 4 děti ve věku 19,16,14 a 6let.V roce 2000 přišla manželova nevěra o 13let mladší slečnou.Trvalo to 3 měsíce(bydlel s námi, ale se slečnou se scházel a seznámil sní i naše děti)plánovaly společnou budoucnost.Nevěru jsem mu odpustila.Vše se u rovnalo až do letošního roku.Od ledna se začal měnit,říkal,že si připadá jako 20letý,puslouchal hity 80let a chtěl si dávat trvalou a neví co ho ještě čeká v životě.Z práce chodil tak jak měl,peníze mi dával o děti se staral,ale ke mě byl od tažitý(nechtěl se mnou spát,odsekával,mluvil jen z nutnosti se mnou).V únoru sondoval co říkám na rozvod a věco kolem něho.K únorovému výročí manželství mi sice koupil kytku.Vypadlo z něho ,že k nim do práce nastoupila někdy na podzim 25letá slečna.Platonicky se doní prý zamiloval a pořád po sobě pokukovaly.Začal si schovávat mobil,pořád si sněkým sms(netrpělivě čekal až mu odpoví a měl takový zamilovaný pohled) a volal a to odcházel jinam do pokoje a taky má její fotky v mobilu.Na začátku března mi oznámil,že mu řekla,že se jí taky líbí,ale rodinu rozbíjet nechce a dětem brát tátu.Že spolu nic neměly a nemají to opakoval pořád do kola.Ona dopráce dojíždí ze středočeského kraje.Našla jsem dobíjecí tikety na kterých jí dobíjel kredit.Pořídil si paušál a z výpisu stálo,že jí taky dobíjel kredit,ale děti si musely na kredit ušetřit.Před velikonocemi mi řekl,že se chce rozvést,že mu vadí to moje večné podezírání a samozřejmě,že tady bude bydlet dále.Starší dcera se ztoho zhroutila a volala jeho mámě.Pak nám oznámil,že se rozvádět zatím nebude, hlavně kvůli dětem.Ale lepší kamarádky se nevzdá.Dělá,že se na nic nepamatuje o nákém rozvodu nepadlo ani slovo z jeho strany.Teď je ke mě pozornej ve všech směrech.Ale ve mě se něco zpříčilo a já nevím, zda mu můžu věřit. S rozvodem se nežertuje.Chce začít podnikat v pohostinství a kamarádku(jelikož je číšnice)s tou do budoucna počítá,aby mu pomáhala.Děkuji za radu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý B., je hezké, že máte o svou ženu starost, ale bylo by dobré nalézt ji spíše kvalitního odborníka psycho- a léčitele k tomu. (mmj. mne můžete kontaktovat) Na těchto stránkách http://cz.lundbeck.com/cz/public/what_we_do/depression/default.asp vpravo najdete užitečné materiály… (u vaší ženy se jedná o panickou poruchu, agorafobii) Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.