Starší dotaz #197

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den,potřebuji poradit jak mám pomoci manželce se zbavit úzkostí.Manželku jsem v loni v únoru odvezl do nemocnice.Motala se a bolela jí hlava až jí to vystřelovalo.To to se opakovalo skoro čtvr roku.V nemocnici přišly na to ,že má zablokovanou krční páteř(prodělala rehabilatace,dostala prášky na bolest).Od října začala docházet k psychologovi,který oznámil,že trpí úzkostmi a dostala léky.Po tomto se její stav zlepšil, ale bojí se chodit nakupovat do větších nákupních center,jezdit dopravníma prostředky a nejraději je zkrátka doma.Je na mateřské jelikož máme 2a8mletou dceru.Chodí na procházky okolo domu.Najednou jí poleje nevysvětlitelné horko a začne panikařit a bolet záda.Prosím o radu jak mám postupovat,aby dokázala sama začít chodit ven mezi lidi a překonala tu její úzkost.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Bombičko, ráda bych ti poradila, ale opravdu nemám dostatek konkrétních indicíí ke konkrétní radě pro tebe. Každopádně ti přeji, abys i nadále mluvila o lidech hezky, sama nepomlouvala. Jaké to je nebýt včelí královnou? Važ si přátel, které máš… A budeš-li dál hledat odpověd na svůj problém, pak držím palce, abys nacházela efektivní cestu…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.