Starší dotaz #202

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, už delší dobu(asi tak 3 roky) mě nebaví tenhle život. Chtěla bych ho ukončit, ale protože nevím jak, stále na tomhle světě jsem. Dělá mi problém být mezi lidmi, jestli je něco, co opravdu nesnáším, tak je to tenhle život a lidi. Nevím jak dál. Byla bych ochotna tento problém řešit, ale nechci aby se to dozvěděli rodiče. Děkuji za radu Laura.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Katuš, to, co píšeš sem do poradny, můžeš říci jim… to je to nejlepší, co můžeš v tuto chvíli udělat, pak se dle toho chovat, samozřejmě je dobré projevit vstřícnost i k těm děvčatům. Jak zareagují chlapci, je jejich rozhodnutí, to nemůžeš ovlivnit. Věřím, že časem se to urovná…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.