Starší dotaz #210

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, je mi 15 let a žiju s bratrem a matkou a otcem. Otec jezdí s náklaďákem a tak je docela málo doma… před 14 dny jsme byli na fotbale a mě byla zima, tak jsem šla do auta. Tam jsem se nudila a ležel tam taťky pracovní mobil… Neměla jsem co na práci a tak jsem si s ním hrála… zabloudila jsem i do zpráv… a v odeslaných jsem našla tuhle zprávu… Lásko jestli budeš moct volej nebo piš mi dneska na tenhle telefon,mam vybito.Moc se mi stýská Jindřiško, ozvi se… miluju tě P… P jako Petr- můj otec a moje mamka se jmenuje Olina. napadlo mě, že by si od něj mohl jen někdo ten mobil půjčit… ale pak za týden tu nechal jeho vlastní mobil a mě to nedalo a přečetla jsem si jeho zprávy měl jech tam asi 50 a z toho 40 bylo od ní…a asi jen 3 od mamky…. píšou si spolu už určitě od října minulého roku a dokonce se i stýkají. Z těch smsek mi přijde, že jí táta fakt miluje a záleží mu na ní…Nevím co mám dělat a jak se mám k němu chovat, je mi z něj úplně špatně a nejhorší je, se koukat na mamku jak je šťastná, když je tatka doma. Prosím poraďte mi. Předem děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Uvedený fakt nesvědčí o tom, že jsi blázen :) to ale víš. (mozek je přehlcen informacemi a neustále pracuje :) znám holčinu, která v takovém stádiu lezla po čtyřech a mňoukala – forma hry, uvolnění)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.