Starší dotaz #211

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Mám před maturitou hodně učení… Tuhle jsem si povídala se sestrou a málem jsem jí odpověděla německy.. Na poslední chvíli mi to došlo.. Měla jsem úplně na jazyku německé přídavné jméno. Je to normální nebo jsem blázen? Díky za odpověď!

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá M., ano, žárlivost vztah otravuje jako jed. Chceš-li se se svou žárlvostí potkat, budeš muset na sobě zapracovat – doporučuji s psychoterapeutem – můžeš si k tomuto tématu vyhledat i literaturu (vyhledavač – žárlivost – ve zboží). Ale nemyslím si, že chování tvého přítele svědčí o jeho zralosti… co on si řeší tím, že chodí nadále na seznamku?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.