Starší dotaz #213

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Je mi 45 let a co mi paměť sahá nemám ráda své rodiče. Oni spolu žíjí již 47 let a nevzpomínám si, že bych je někdy viděla ve vzájemné harmonii. Ne že by se nějak zvlášť hádali, ale myslím, že matka se otce trochu bála a neodporovala mu,(Otec je o 12 let starší.)ale na druhou stranu si chtěla vybudovat nějaký prostor a tak to dělala takovým způsobem, že ho pomlouvala nám dětem, abychom stáli při ní. Stresuje mě každé setkání s nimi, a to je bohužel někdy i denně. Otec začíná být dementní a matka za mnou neustále chodí,abych jí poradila co má dělat. Já nevím co má dělat! Ale nejraději bych jí řekla, aby mě už konečně přestala otravovat. Vy byste mi, prosím, poradila, co mám dělat já?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Nenávist k čemukoliv (k sobě, k životu, k rodině…)je tma. Láska je cesta.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.