Starší dotaz #214

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Zdarvím mám problem.Byla jsem psichycky labilni dala jsem se do hromady ale žiju s pritelem a jeho rodinou a a opet se citim hodne spatne přestanu přemyšlet a koukam se dostropu a přemyšlím nad tim proc je ve me temna husta prazdnota a tak velka touha usnout a už nikdy se neprobudit nnavist k jeho rodine.Nechci chodit k doktorovi chci jen radu jak se s toho dostata bez prasku.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá MK, můžete chodit do poradny i sama, můžete zjistit, co je "váš míč", ale nemůžete udělat něco za partnera – vztah, partnerství – tvoří lidé dva! Vaše psaní nepůsobí dojmem, že v nepořádku je něco jen u vás – společně můžete prožít víkend na rodinných konstelacích http://shangrila.sannyas-on.net/program.php… může to oběma pomoci nahlédnout na váš vztah a dát mu další směr k tomu, abyste byli mužem a ženou…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.