Starší dotaz #221

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobry den, zajimalo by mne jak, jakym zpusobem ci jakou metodou bych mohla probudit sve vnitrni dite.Velmi me to trapi,chce porad spat,nema motivaci,je lina, do niceho se ji nechce, vsechno odklada, na vsechno ma dost casu atd.. Mnohokrat dekuji. erika

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Evo, doporučuji přecijen zvážit psychoterapii alespoň jedenkrát za měsíc – kontakt člověka s člověkem nic nenahradí. Studium literatury je samozřejmě dobré – Miluj svůj život od L.Hay je pro začátek klasika. Sebeléčení světlem se lidem líbívá, v té žadě je dobrá i kniha Osobní síla, ale nevím, zda je pro vás přijatelná. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.