Starší dotaz #223

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, chci se zeptat na Váš názor: můj přítel měl klíče od mého bytu, po určitých vztahových dohadech-jeho žárlení, šel do mého bytu, když jsem byla v práci a celý mi ho prohledal. Našel fotky s mým bývalým přítelem, kde jsme se fotili nazí – z legrace. Po mých prosbách,kde toto vše sebral, protože mi to ukázal jako tajnost bůch ví kde to sebral, jsem sama přišla na to jak to bylo-pak se přiznal. Po nějaké době jsem si uvědomila,že to má asi vypálené na CD, přiznal a já ho chtěla vrátit. Vrátil až po měsíci a to stylem koukni se a aniž bych to doshlédla, vyndal CD a rozlámal jej. Ikony mi ještě zůstali na PC a k mému údivu byla jedna fotka položená na výstřižku z novin, kde přebírám cenu od hejtmana a je tam i starosta a na ní položená fotka,kde jsme nazí s přítelem-obě vyfocené dohromady jako připravené na zveřejnění-takový mám z toho dojem. Dodávám, že žárlil i na hejtmana, jelikož byl na mě milý při udílení ceny. Jsem divná, když mi jeho chování přijde trošičku jako psychopatické..a je toho víc. Dodávám, že můj přítel je vážený člověk ve větším městě.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Hano, řešením pro vaši dceru také může být, že maminka bude v klidu a nebude se hroutit, trápit z konce manželství. Vy chcete žít s člověkem, který k vám cítí odpor? Proč? Z vaší strany vnímám dost agresi. Rozchod rodičů, který proběhne ve vzájemné úctě je pro děti lepší, než to pnutí, které tvoříte.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.