Starší dotaz #224

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, mám osmiletou dceru, která má dost narušenou psychiku díky mému vztahu s jejím otcem. Já jsem pro zachování rodiny on bohužel ne a naše dcera to nese velmi těžce. Zhoršila se i ve škole dost často chybí, protože jí neni dobře. Nevím jak jí pomoci, protože můj muž je přesvědčen, že odpor ke mě nepřekoná. Záleží mi na jejím zdravotním stavu a k psychologovi nechce. Je dost uzavřená a myslím, že by s ním ani nekominikovala. Prosím poradíte mi co mám dělat.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Veroniko, začínáte se uzavírat životu, to není dobré… prožít si smutek je možné, je dobré ho sdílet s manželem, ale není dobré se od manžela izolovat ani se ve smutku (a posléze v depresi) utápět. Strach a sebelítost nejsou dobrými rádci. Cesty života jsou rozmanité…tvořivý člověk je dokáže objevovat… Přeji vše dobré a sílu ke zdvihnutí pohledu.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.