Starší dotaz #229

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, mám velký problém se svou dcerou. Poslední dobou se mi zdá že moc zhubla. Odmítá jíst večeře i obědy s tím , že už jedla ale ja jí to nevěřím. Občas jí vidím že si dá jogurt nebo zeleninu, popíjí vodu, Toť vše z jejího jídelníčku. Neustále si stěžuje kolik je v jídle kalorií a tuků. Před pár dny přímo hytericky po mě vijela ať se prý podívám jak je tlustá a já do ní cpu neustále kopy hnusného jídla. Do koupelny mě nepustí když se koupe. Prý je tak tlustá že by se mi mohlo udělat špatně….. A to je den co den… Myslíte, že to je mentální anorexie?? Poraď te co dělat. Dceři je 15 let. Moc děkuju za odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Petro, je na čase uklidit si sama v sobě a ve svém životě. Můžete začít tím, že odložíte lahev a začnete se zajímat o něco jiného než o loňský sníh, třeba o lásku k sobě i světu. Dobré by bylo chodit pravidelně, zpočátku 1x týdně k psychoterapeutovi (zvažte spolupráci např. s "Apolinářem"). Nebo můžete žít jako obyvatel na třetí planetě v Malém princi (od A.S.Exupery)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.