Starší dotaz #230

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den. dětství nebylo jednoduché, mamka mi kladla na bedra, že jsem nejstarší a musím vše zvládnout. Ale bohužel jsme k sobě nikdy vztah nenašly, díky jejímu přístupu, přestože ji mám ráda, je to má mamka. Ale důvod proč píši. Měla jsem dlouholetého přítele, ale objevil se jiný, který mi v podstatě dal vše na světě, o čem žena sní. Dokonce jsem otěhotněla, ale jeho radost trvala jen krátce, asi den. Pak přišel s návrhem na potrat a jelikož má láska byla veliká, tak jsem na to přistoupila. Ale velice nerada a doteď si to vyčítám! V listopadu mne opustil s tím, že chce být sám. Velice mne to ranilo a nesnesu už žádného chlapa. Jsem bohužel stále v bytě, kde jsme to vše prožili a moc mi to připomíná. Ale už se sháním po bytě, ale jsem sama. Chybí mi a myslím na něho každý den. Nedokážu se s tím vypořádat a každý den holduji alkoholu, je to dobré řešení. Také má odjet do ciziny, ale nějak to nevypadá. Myslela jsem, že by mu tam došlo, že bych mohla být ta pravá, ale asi nechce. Je mladší a rád by něco zažil, jen si myslím, že pro to moc nedělá. Jsem stále v "našem" bytě. Nevím co dělat. Petra

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá bábino :), to, co vím o životě a smrti rozhodně nepodporuje sebevraždu. Jakou cenu má život a jeho smysl jsem začala hledat již takřka v dětství a pak ještě spoustu let. Dělali to mnozí před námi a je docela zajímavé se s jejich poznáním seznámit a rozvíjet. Třeba zajímavou inspiraci najdete na akcích http://www.akropolis.cz/. Je dobré dělat si radost programově. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.