Starší dotaz #2306

anonym Personál zeptal se před 11 roky

Dobrý den.Chci se zeptat jesti se mi dá pomoct s tímto problemem.Měl sem přítelkyni kterou miluju a udělal bych pro ní první poslední,jenže…Dřív sem jí několikrat podved když sem byl pod vlivem alkoholu,když na to přišla odpustila mi.Vážil sem si toho ani sem nedokázal popsat slovy jako moc.Po čase sem ale ovšem na sobě zpozoroval,že prostě musím psát ostatním holkám a bavit se snimi například o sexu.Když moje bývalá přítelkyně se mě zeptala,jestli nemám něco co bych jí měl říct,několikrat za sebou jsem jí opakovaně lhal.Sám moc dobře vím,že sem neměl vést s nikym debaty o takovejch tematech a už vubec sem neměl zapírat o poslední chvíle.Prostě jsem na sobě zpozoroval,že sem chorobný lhář a partner který si žádnou nezaslouží,při tom bych pro svojí přítelkyni udělal první poslední a nikdy sem nikoho upřímě nemiloval víc.Uvědomuju si že je to hloupe,usměvné a nevíc co ještě,ale přál bych si aby mi aspoň někdo poradil jak na to vyzrát.Děkuji za odpověď případně za nějakou radu,podle ktere bych se mohl aspoň ze začátku řídit

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 roky

Milý Jirko, je třeba provést několik kroků – přijít na kloub, proč potřebuju komunikovat s dalšími dívkami např. o sexu – co ti to přináší, co skutečně ti to přináší. Tu pohnutku přijmout a zpracovat. Pak je třeba odhalit ten velký strach a stud, který tě vedl k zapírání. A pak přijmout odvahu k pravdě (tím můžeš klidně i začít). Cítíš se na to? Z mé zkušenosti je dobré na cestě sebepoznání spolupracovat s profesionálem – člověk člověku je spolupracovníkem, pomocníkem a není se zač stydět (viz. můj úvod na www.rovena.info ) Držím palce na cestě k pravdě na všech úrovních.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.