Starší dotaz #231

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Je mi přes 60. Ještě pracuji,musím mít prostředky pro dceru a vnouče. Přijdu si ze všeho dost vyhořelá. Teď mě ještě čeká možné skončení práce a mám strach jak to vše finančně zvládnu. Často se přistihnu při myšlence, že už bych to mohla mít vše za sebou, celý svůj smutný život.Nevím ani kdy jsem se zasmála. Má to vůbec ještě všecho cenu? Ani nevím, proč to píši, snad snaha o další směr cesty. Nevím a nevím ani jak dále se rozhodnout a vlastně proč

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Andy, asi se budu opakovat, ale opravdu neznám jinou cestu, než se naučit např. meditativně pracovat sama se sebou. Práce na sobě samé je srovnatelná s prací v dolech. Je to práce postupná, systematická, vyžadující vytrvalost, sebekázeň a lásku… Můžete si nalézt literaturu, vyhledat semináře nebo pro úvod se vydat za odborníkem. V předešlých odpovědích můžete nalézt odkazy na semináře rodinných konstelací.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.