Starší dotaz #234

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den.Potřebuji pomoct a poradit. Již 15 let žiji s přítelkyni máme 13 kluka jí bylo 18 a mě 33 let,když jsme se poznali.Prvních pár let to bylo hezké milovali jsme jeden druhého.Zhruba asi před 7 lety jsem jí ublížil s jinou ženou.Ona mi to oplatila .Náš vztah trval dál a docela dobře.Od té doby jsem přestal se vším co jsem považoval,že by jí ublížilo.Před 3 lety jsem jí zařídil butik.Moc ho chtěla a já myslel,že bude náš vztah pevnější,ale opak byla pravda.Od té doby se změnila.Najednou měla plno přátel.Chodila na diskotéky a vracela se až ráno,skončilo to románkem.Nevím asi jsem měl už tenkrát odejít,protože po nějakých 4měsíců chtěla abych se vrátil a já podlehl.Rok jsme žili super bez hádek slibovala mi holčičku kterou jsem moc chtěl.Mezitím jsem celá ta léta živil a platil rodinné účty.Také dotoval butik.Pak stačila malá hádka a chtěla se rozejít.Já jí doslova uprosil.Po té začala být ke mě víc a víc zlá.Vše jí na mne vadilo.Chovala se jako hlava rodiny mé názory brala s výsměchem.Připadala mi,že byla na mne milá jen ,když potřebovala finn.pomoct a pod.Připadal jsem si sám a zakřiknutý.Stále jsem po ní toužil víc.Trvalo to rok a asi před měsícem jsme se pohádali její vinou a došlo to tak daleko, že jsem zašel do butiku a vše jí tam zničil.Ani nevím proč sem to udělal jestli mi přeskočilo nevím.Teď se chce rozejít to chápu i když jsem vše dal do pořádku.Prodává byt,který jsem zaplatil z kterého prý nic nedostanu a na rodinný dům si bere úvěr .Mám si ho zaplatit a dům mi prý zůstane nic nezmohu vše jsem napsal na ní.Přesto se nemohu smířit s myšlenkou jí ztratit.Nejhorší je ,že mi dává i trochu naděje.To je nejhorší.Proto se chci zeptat:Můžete mi poradit co dělat? Nechci takhle skončit a zahodit 15 let vztahu.Vůbec nevím co si počnu bez ní.Nevím co mne k ní tak přitahuje jak se toho mám zbavit.Nejhorší je ta samota musím na ní neustále myslet nejím nespím. Nejsem třeba blázen ? Jak z toho a nezbláznit se.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Hančo, sice píšete o svém problému, ale otázka v dotazu není. Ano, nejste robot. Zkuste s ním o jeho povahovém (nezralém) rysu mluvit, nejde-li to, pak máte dvě možnosti – smířit se s tím nebo odejít. (kdyby on si někam zašel na konzultaci, bylo by to fajn…, můžete zajít společně…:že vy potřebujete, aby vám pomohl s problémem)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.