Starší dotaz #235

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, je mi téměř 27 a s přítelem nechodím ani 2 roky. Můj problém mimo jiné spočívá v tom, že je můj přítel velice vznětlivý, pokud udělám věci podle svého uvážení a on bys si je představoval jinak – po svém. Na problémy tohoto typu už si u něj, ač nerada začínám zvykat, ale co mě opravdu trápí je to, že pokud odmítnu jednou za čas sex a věřte mi, není to často, protože já sama ho mám ráda, urazí se,a svou uraženost mi dává patřičně najevo. Urazí se ale během sekundy. Začne být vysmívačný a opravdu naštvaný. Začne mi vyčítat, že s ním nechci spát a kdesi cosi, přitom maximální přestávku, kterou máme, mimo mé menstruace, jsou max 3 dny. Snad mám taky právo někdy odmítnout, vždyť člověk není robot, jednou za čas na to prostě nemá náladu, nebo ani pomyšlení. Hlavně většinou odmítám z důvodů, jak říkám, že mi není dobře atd…. Sex mám jinak ráda a baví mě. Až na ten, kdy se sama sebe přemluvím a "dám mu", jen abych měla klid.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Vladko, přečtěte si odpověď Karolíně (3.odpověď pod vámi). Je to především starost vašeho syna a té jeho původní přítelkyně. Vy jako rodiče můžete vyjádřit nesouhlas s lehkovážným jednáním a např. vyhlásit, že další jeho přítelkyni chcete poznat až tehdy, bude-li pořádat zásnuby a chystat svatbu. Obnovení vztahu v tuto chvíli, by původní přítelkyni nemuselo zcela prospět… Přeji hezké dny…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.