Starší dotaz #236

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, dovoluji si obrátit se na Vás s prosbou o radu. Můj mladší syn – 25 let chodil téměř 8 let s dívenkou. Před třemi lety nastala kolize – syn se zamiloval, rozešli se, po čase se ale syn ke své dívce vrátil, že to byl úlet. Ona mu odpustila, vrátili se k sobě a začali spolu bydlet v bytě. Koncem loňského roku ale začal vztah skřípat, opět vinou syna, na vánoce jsme spolu s rodiči synové přítelkyně byli u mladých na návštěvě, pohoda a na Silvestra se k naší hrůze synova přítelkyně z bytu odstěhovala s tím, že ji syn podvádí. Byla to pro mne velká rána, tu dívenku mám velmi ráda, i celá naše rodina. Je velmi hezká, hodná a o jeden rok starší než syn. Tak syna nyní v bytě navštěvuje nějaká jeho nová přítelkyně, o níž on prohlašuje, že se s ní chce rozejít. To trvá od ledna , ale scházel se i s původní přítelkyní. V současné době je situace taková, že nová přítekÿně napsala té původní SMS aby je nechala být… Zaráží mě, že syn, vcelku hodný chlapec byl schopen tak moc ublížit dívce, s kterou byl téměř 8 let. Je normální, že já stále brečím a přeju si aby prohlédl a vše napravil. S tou původní dívkou jsem stále ve styku, hodně si píšeme. Myslíte , že i kdyby k sobě našli ještě cestu, že by to mělo perspektivu? Děkuji Vám a přeji krásný den. Vlaďka

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Č, chtělo by to najít někoho, s kým budeš pracovat na vlastní sebeúctě a na schopnosti udržet si svou energii. Třeba někoho najdeš v pedagogicko psychologické poradně (jsi-li z okolí, můžeš se obrátit na mne). Kniha: Miluj svůj život, může být inspirací.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.