Starší dotaz #238

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Ahoj jemnuji se Lucka a je mi 15 let. Hlasim se na stredni skolu nejdrive jsem chtela jit na stredni zemedelskou skolu obor agropodnikání ale oni tam zrusili prijimacky a tak to delali z prumeru. A já ten prumer nemela nevzali me.Tak jsme se rozhodli pro jinou skolu a to stredni hotelová škola obor hotelnictví a tusrismus a platí se tam to je práve ten problem proc se píšu. Bohatí moc nejsme platí se tam 1100 mesicne a 11000 rocne. Doma mi to mamka nepredhazuje ale sestra mi to furt vyčíta mě to také mrzí že mamka bude platit ale nic se nedá delat . Školu mám tady v místě a kdybch dojíždela tak by to vyslo tak i tak mesicne tím myslim s placenim autobusu svaciny apod . Dekuji Nahledanou

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Hano, asi píšete proto, že vám tento stav mnoho nevyhovuje, nápad s komunikací po internetu je dobrý. Ohledně komunikace mne napadla kniha od Jaro Křivohlavého: Jak si navzájem lépe porozumět, dále si najděte informace o aktivním naslouchání… Chcete-li se utkat se svým strachem, doporučuji návštěvu specialisty.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.