Starší dotaz #239

anonym Personál zeptal se před 16 roky

MÁM PROBLÉM,KTERÝ MĚ UŽ DELŠÍ DOBU TRÁPÍ.JE MI 52 LET,JSEM INTROVERT A NEUMÍM KOMUNIKOVAT S LIDMI.NEJHORŠÍ JE,ŽE MI TO NEJDE ANI S VNOUČATY.NEVÍM,O ČEM SE S NIMI BAVIT,SAMA MLUVIT VĚTŠINOU NEZAČNU,SMÁT SE POMALU TAKY NEUMÍM.LIDEM SE RADĚJI VYHÝBÁM,ABYCH NEMUSELA MLUVIT.STAČÍ MI BÝT V PRÁCI MEZI LIDMI,PAK PRIJDU DOMŮ A JSEM SAMA ,PUSTÍM SI TELKU A DÍVÁM SE.POŘÍDILA JSEM SI NET,ŽE BYCH SI S NĚKÝM OBČAS PSALA,ALE JEŠTĚ TO MOC NEOVLÁDÁM,POŘÁD SE NĚČEHO BOJÍM.JE TO NORMÁLNÍ.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá DAF, situace opravdu nelehká. Je třeba dělat věci dobře pro sebe. Nevím, co vám poradit. Obecně je dobré přijímat to, co se dějě, může pomoci, když se sama na svůj život budete dívat s nadhledem, nebudete se tolik identifikovat se svým životním dramatem a nebudete se bát toho, co bude.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.