Starší dotaz #241

anonym Personál zeptal se před 16 roky

jak lze vybudovat pevnou vůli? Mám problémy se svou postavou (jsem tlustá)….přes den dbám na to abych jedla trošku a pravidelně, ale jak padne večer tak do sebe narvu co se dá……..pak si to vyčítám……co mám dělat abych se dokázala ovládat??

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Lenko, takto na dálku si netroufám radit, příliš informací nevím – o kvalitě vašeho vztahu včt. vývoje v oblasti intimity, o vaší sexuální apetenci, ekonomické situaci, ani jak dlouho manžel ví o své homosexuální orientaci. Vnímám jako důležité vymezit si spíše váš vztah jako spolubydlících přátel, kteří společně pečují o dítě… Váš vztah bude procházet transformací… je možné, pravděpodobné, že by vám v průběhu času prospěla konzultace u specialisty (práce s poutem lásky není zcela jednoduchá…) Lenko, nedělejte vůči němu zlé věci, ke kterým patří i nátlakovky, vydírání…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.