Starší dotaz #245

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, obracím se na Vás,protože už si nevím rady. Mému příteli doktoři oznámili, že už nikdy nebude moci zplodit zdravé miminko, kvůli jeho intentivní léčbě nemoci. Miminko pro nás bylo vždycky velikým splněním snu, a když přišel tento verdikt, zhroutil se nám svět. Samozřejmě jsem se snažila najít nějaké východisko, což se našlo. Je zde možnost podstoupit IUI s AID. Bohužel můj přítel o tom nechce slyšet. Ačkoliv si přeje dítě z celého srdce, nedokáže se smířit s faktem, že dítě nebude biologicky jeho. Snažila jsem se mu vysvětlit,že to bude jen mezi námi a ve chvíli kdy se dítě narodí,tak mu přiroste k srdci, vždyť ho budu nosit pod svým srdcem a přítel mě opravdu miluje čistou láskou,tak by se s tím mohl smířit. Jenže on to bere tak, jako že bude vychovávat cizí dítě a to by mu prostě vadilo. Prosím poraďte mi, jestli existuje nějaká možnost, jak příteli vysvětlit, že pokud tolik touží děcko mít, smíří se i s touto variantou. On by si raději přál, abych ho opustila a našla štěstí s někým jiným a neohlížela se na něho, jenže má láska je tak silná, že ho nedokáži opustit, ani když zůstaneme bez dětí. Jsem ztoho sice strašně moc smutná, ale bohužel mi asi nic jiného nezbude. Děkuji za Vámi věnovaný čas. Nashle

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá bamb, nějak vám nerozumím… na rekapitulaci vašeho manželství těchto pár řádek opravdu nestačí… vytlačit manžela z ložnice synem není moc dobré… proč si ted děláte emocionální eskapádu s důsledkem sebepoškození mi také není moc jasné… v jakých závislostech (vztahových) to lítáte? Je na čase srovnat se, myšlenkově, emocionálně, energeticky, k tomu ale budete muset udělat jiné kroky, než napsat do on-line poradny.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.