Starší dotaz #25

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den. mám problém s přítelem. mně je 25 a příteli 30. jsme spolu 4,5 roku a před týdnem, bez jakékoliv příčiny, hádky apod. se mi rozplakal. že nutně musí odejít, že už nemůže dál, že už to není on. že mě má moc rád, ale že mu chybí málo a začne mne nesnášet. ptala jsem se ho, co se děje. opakoval pořád to samé. nechce prý rozchod, jen čas, aby si všechno urovnal v hlavě. i po týdnu se nic nemění. je to pořád totéž. "sám nevím co chci, nejsem si jistý, ale mám tě rád – netlač na mne". vůbec nevím co mám dělat, ta nejistota mne pomalu sžírá. málo spím, hubnu. Miluju ho, chci být s ním, ale on mne v tuto chvíli odmítá. prosím poraďte.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá M., nevím, co můžete čekat… jinou otázku ve vašem psaní nečtu… Můžete třeba společně zajít na seminář rodinných konstelací. Mmj. to co mu vysvětlujete o vztahu neříkám že je špatně, ale také si uvědomte, že vy tu lásku cítíte…a i on chce milovat…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.