Starší dotaz #254

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, chodili jsme spolu asi 10 let, vzali jsme se už budeme v manželství 8 let, máme malou holčičku. Udělalajsem blbost psal mi kamarád, flirtoval, já ho nechala, prostě jsem ho neposlala do patř.mezí. Manžel si to nedopatřením přečetl. To už bude skoro rok. Od té doby mi bohužel nevěří a myslí si, že jsem s někým něco měla. Ale já neměla. On mi to nechce věřit, zněpříjemňujeme si život, od té doby se pořád dohadujeme. On mi to stále připomíná a předhazuje. /pro něho to znamená asi nevěru/. Pokusila jsem se mu to vysvětlit, že pro mě to nic neznamená, že se mu za to omlouvám, ale nic to nepomáhá, je vždycky na chvilku klid, ale pak se to opět opakuje. Vytýká mi,že s ním stejně nebudu a nebo když budu tak mu budu zahýbat. Už si nevím rady. Jsem z toho nešťastná. Záleží mi na něm a na naší rodině. Nidky by mě nenapadlo,že bych ho opustila. Ale on tomu nevěří.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Barčo, je třeba naučit se pracovat se svou vnitřní energií, rozvíjet ji… můžete např. vyzkoušet http://zivotni-energie.cz/deeksha-diksa-neuveritelne-jemna-ale-silna-energie.html, nebo cvičit šchi-kung nebo třeba přijít na individuální výuku šitou na míru pro vás… Také se můžete inspirovat v zajímavých knihách (např. Čtyři dohody) a moudré myšlenky v sobě postupně zakotvovat (výše uvedená cvičení to však nenahradí, ale vhodně je to doplní)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.