Starší dotaz #255

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, prosím Vás o radu, loni v létě jsem se sesypala ze závěrečných zkoušek, měsíc jsem nejedla, nechodila jsem ven, měla jsem pocity úzkosti a byla jsem strašně unavená pořád jsem ležela. Pořád jsem měla pocity na omdlení prostě mi nebylo dobře. Ted když mám stres třeba z nějaké zkoušky nebo z něčeho jiného (škola, autoškola, doma), vrací se mi tyto pocity. Nevím co už s tím mám dělat, jsem z toho unavená, a i můj přítel si stěžuje, že jsem strašně citlivá a všechno řeším i maličkosti a vždycky vidím tu nejhorší věc co se může stát. Poradíte mi prosím, co mám dělat abych byla v klidu a nebyla tolik vystresovaná i z maličkostí?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Kiki, Je vidět, že vy i p.uč. jste vyzkoušeli všechny vám známé možnosti, bez většího úspěchu, proto by bylo by dobré nalézt vhodného terapeuta, který se bude synovi věnovat. Je třeba, aby i on uviděl svou situaci, problém, z nového úhlu pohledu a na základě toho na sobě zapracoval v oblasti emocionální. Je možné, že na terapii se odhalí i pro vás nové důležité aspekty… Přeji vše dobré…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.