Starší dotaz #256

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, syn chodí do třetí třídy a poslední dobou řešíme problémy s posmíváním mezi spolužáky. Problém je, že když se synovi posmívají, tak on se vždy začne vztekat, takže se mu posmívají často. Důvodem posmívání je po každý něco jinýho(třeba jen, že se někam díval). Učitelka mi říkala, že o problému ví, že se poslední dobou děti ve třídě posmívají navzájem, že se jim snaží domluvit. Ale problém je, že syn na posměch ostatních dětí reaguje agresivně. Snažím se synovi vysvětlit, že čím víc se bude rozčilovat, tak tím víc se mu budou spolužáci posmívat, ale zatím neúspěšně.Někdy mi připadá, že chvíli vydrží zachovávat klid, ale pak se to v něm nashromáždí a vybuchne.Nevím, jak synovi nejlépe pomoci. Prosím o radu a předem děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

MIlá Evelin, asi vás moc nepotěším, ale vy pro něj nemůžete udělat více než co děláte… a vy se fakt snažíte…, kříž za druhé nést nemůžeme, můžeme jen být u toho… (řešení musí hledat sám a po té cestě jít) Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.