Starší dotaz #257

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, netuším, jak bych měla začít, dalo by se to shrnout asi tak do dvou vět, jedná se o mého přítele, již 14 dní mluví o tom jak by se zabil, už dříve se o tom zmíňl, ale tentokrát už se mi to nelíbí. nevím jak bych ho přiměla jít do poradny. nechce o tom se mnou mluvit, je ni řekne je toho na mě moc nechci tě tím zatěžovat. já tuším, kde by mohl být problém, všude kolem něj se jen probírají peníze a navíc má násup do výkonu. On je cholerik někdy až agresivní, ale je velmi citlivý. Prosím o radu. Děkuji S pozdravem Evelin

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Blančo, působí to na mne jako následek silného šoku…, ale nejenom. Na dálku se vaše řešení opravdu nenajde. Doporučuji nalézt někoho, kdo bude umět navázat kontakt s vaším emocionálním světem… Budete-li chtít, ráda se vám budu věnovat osobně.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.