Starší dotaz #261

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den,napadlo mě že když mám strach zajít k lékaři tak si najdu nějakou stránku, kde mi třeba pomůžete..takže můj problém spočívá v tom že už delší-nebo spíše dlouhou dobu pociťuju nevolnost..celkem často..ale vždy to nějak prešlo..často když jsem byla mezi lidmi, se kterými je mi dobře..teď už je mi však nevolno pořád..mám strach jíst..dříve jsem strašně ráda chodívala do školy,těšila jsem se na každý den s mými spolužáky a lidmi ze školy..ale teď je to prostě uplně naopak..tak by me zajímalo, je-li možné že je to způsobené psychikou?vsugerováváním nevolnosti a různých podobných pocitů?předem děkuji za odpoveď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

co za to?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.