Starší dotaz #264

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, mám problém se svojí 15-letou dcerou. S jejím otcem jsem již osm let rozvedená, na ni ani na její starší sestru neplatí. Nyní jsem tři roky vdaná, mám malé dítě.Až do doby než nastoupila na střední školu s ní nebyly větší potíže. Nyní dokončuje první ročník s velmi špatnými známkami. Nechce s námi komunikovat, doma krade peníze a poslední týden i alkohol. Jediné co mi sdělila, je, že chce bydlet u táty a nechat školy.Nevím co dál, byla bych ráda aby si dodělala školu i maturitu.Jsou to jenom tři roky a potom si může jít kam chce.Mám souhlasit se změnou školy ? Není to chyba? A co stěhování k otci? Nemá trvalé zaměstnání a v součastnosti žije v podnájmu. Děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Liliano, vyčítky, sebeobviňování váš stav jen zhoršuje. Je třeba odpustit sobě. (mmj. 30tisíc (byt vyhozených, nemůže mít za důsledek zkažený život!!!) S těmi "proinvestovanými" penězi je třeba se v klidu a míru rozloučit, a věnovat se situaci tady a ted, prožívat život s pokorou a vděčností… Najít, jak vaše negativní myšlení, pocity vás udržují v začarovaném kruhu… Zapracovat na své sebeúctě…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.