Starší dotaz #269

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, mám poměrně pro mě závažný problém..Kamarádím se s jednou holčinou, tedy velice důverně kamarádím,….jsme si velice blízcí…můj vztah, (zřejmě kvůli tomu, že jsem ještě o holku nezavadil a že ona byla sama, ale nyní už má přítele, takže už si nejsme tak podobní) bohužel přerost ve více než přátelský vztah…prostě už se na ni dívám jako na potenciální partnerku…hrozně jí vztah závidím, ale na druhou stranu jí ho přeji…chtěl bych s ní být něco víc, ale zárověn vím že to neni možné a navíc jí sám sebe nepřeji….potřeboval bych poradit, jak mám částečně vybruslit z této situace….jistě, asi nejjednodušší by bylo najít si taky partnerku, avšak mám zřejmě vysoké nároky, takže to nějak zatím nevychází….potřeboval bych se vzdát toho pocitu lásky k ní a aby zůstal pocit jen neposkvrněného a pevného přátelství….děkuji předem velice za odpověd…

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Je možné s ní zajít k odborníkovi a říci ji, že tam s ní jdete proto, že si nevíte rady a máte o ni starost – třeba se podaří vytvořit důvěrnou atmosféru a nějak vaši starost uchopit… Přeji vám, abyste k tomuto kroku nalezla sílu a odvahu.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.