Starší dotaz #270

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Nevím si rady s dcerou, její otec hodně pil a už spolu dlouho nežijeme.a hoka se začíná řezat na rukou,Je jí třináct a vůbec nekomunikuje někdy se zdá že je vše v pořádku a jindy je jak chcíplá mýš.S nikým se nebaví.Co s tím, aby mi řekla, jaký má problém a začala se se mnou bavit o svých problémech a tak.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý Hoňo, hlavně neblázni :) Pro výpočet optimální váhy je důležitá výška – váhu si můžeš spočítat na http://www.promil.cz/eshop/cz/vypocet_bmi.php. Neznám tvůj životní styl (pohyb, jídlo, zdraví) – proto ti nemohu dát konkrétní radu. Další zajímavé portály pro tebe: http://www.obezita.org/ , http://institut.metabolickysyndrom-klub.cz/cz/pacienti/ Každopádně měj své tělo i nadále rád – ono ti přecijen stále slouží – můžeš pro něj dělat s láskou další dobré věci – třeba chodit do posilovny nebo na kanojistiku.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.