Starší dotaz #272

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den,mám takový problém,je mi sice teprve 14 let,ale raději se chci zeptat.Poslední dobou je mi do breku i když k tomu nemám vůbec ale vůbec žádný důvod.Mívám chvilky kdy mi je nevolno,brečím a cítím =uzkost.Přitom mi nikdy nikdo nijak neublížil ani neubližuje,ve škole mi to jde ,rodina v pohodě.A taky mám strach za smrti svých blízkých.i když nemám vůbec proč,často cítím nervozitu v žaludku a bezmoc,často kvůli tomu nemůžu spát.nemůžu mít poruchu osobnosti ? :-(A dá se s tím něco dělat?Nevím trvá to asi tak 4 měsíce.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Ilono, vy svůj vztah s bývalým manželem jste si nějak pořešila a jsem přesvědčena, že vás to osobnostně proměnilo a obohatilo. Syn má jednoho tátu a jiného mít nikdy nebude. Není ve vaší moci vyřešit vztah syn – otec. Syn sám se postupně bude muset vůči otci vymezit… To patří k jeho životu. Vy můžete pouze nestranně reflektovat to, co vidíte, popsat to a nechat na synovi, aby si to přebral… Přeji vše dobré

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.