Starší dotaz #275

anonym Personál zeptal se před 14 roky

Dobrý den, Užívám lék zyprexa, ale bohužel po něm dost přibírám na váze. Mám ho teprv tři týdny a přibrala jsem asi 7 kg. Dá se proti tomuto přibírání nějak bránit? Postačí zdravá strava a sport, nebo toto přibírání není způsobeno vlivem jídla a pohybu? Děkuji mockrát

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 14 roky

Milá Jajo, termín objednání na júl je opravdu pozde – porozhlédněte se v okolí, zda tam nenajdete jiného profesionála např. se soukromou praxí, který nabídne bližší termín (Bylo by vhodné do té poradny zajít spolu). Chápu, že narušení intimity partnerem vás zabolelo, ale přetrvávající stavy úzkosti a sebevražedné myšlenky nejsou adekvátní reakcí. Patrně tato situace poukázala na nějakou vaši hlubokou nejistotu…tomu bude třeba se věnovat. A jedna obecná rada: dívejme se na to co je – partner je s vámi a dokonce slíbil, že intimitu s bývalou přítelkyní zruší. Držím palce a přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.