Starší dotaz #279

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, žiju s přítelem už rok apůl.Chcem se brát.Ale já mám pořád v hlavě to co mu nikdy noedpustím a to že první půl rok bral drogy a věděl že to nemám ráda a řekl mi to uplne v pohodě a s usměvem na rtech.Sesypala jsem se z toho.Byla jsem na dně, a když už na to nechci myslet tak mě to chytne a zase cítím tu zradu a nenávist k němu.Jeho kamarádi jsou všichni fetáci za zády mu drogy nabízejí, a mě to štve.Pořád mi povídají jaké to je super být sfetovanej!!!Taky sem tam hulí a přitom ví že to nesnáším a že chceme dítě a máme s tím problem.Příjde mi to nezodpovědné!!! Taky mám už asi měsíc pocit že musím utéct pryč.Nemám peníze protože dodělávám studia, a mamka bratrovi pujčuje peníze a po mě chce vše do koruny vrátit, vždy mi řekne všechno zpět!!!Mrzí mě to.Mám pocit že musím odjet daleko a sama a ten pocit stoupá a stoupá.Když o něčem mluvím pořád mi skáčou všichni do řečí, nikdo mě neposlouchá, a když něco řeknu tak mě vůbec neposlouchají,přítel mi dává najevo jako že jsem hloupá.Už to nezvládám.Říkají mi co mám děůlat pořád mě poučují.Už nevím jak dál.Prosím pora’ď te mi

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Pražando, situace nelehká. Chápu, že vás zneklidnuje něco, co má přítel potřebu tajit. Můžete se ho zeptat, co ho vede k tomu, že to tají…? Dokážete-li toto téma udělat veřejné, dokážete-li akceptovat, že toto se děje, bylo by dobré, kdyby vás s kolegyní seznámil.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.